עולם נוסף תחת טיפת מים

חלק 3: דיווחי מדענים על הממצא שהיווצרות גבישי מים משקפת מחשבות

http://www.pureinsight.org
הערה: התצלומים ניתנו באדיבות ד"ר מזורו אמוטו ונלקחו מתוך ספריו: מסרים ממים ומסרים נוספים ממים ראו אור בהוצאת הדו

ניסוייו של ד"ר מזארו אמוטו בגבישי המים ביפן עוררו תגובות נלהבות בין הקוראים. בעקבות זאת ראיינו מספר אנשים בחוגי המדע והזמנו אותם לדבר על משמעות הניסויים. להלן ראיון עם המדען ד"ר לי צ'ונבינג. אנו מזמינים את כולם להצטרף אלינו ולגלות את הניסוי המדהים הזה.

הכתב ג'נגג'יאן: " מה לדעתך המסר החשוב ביותר של הניסוי "מסר מהמים?"


ד"ר לי: החלק המרהיב ביותר הוא שגביש מים יכול לשקף "מחשבה" בעת התהוותו. כלומר משפט, דימוי, או יצירה מוסיקלית יכולה להוביל לצורות מסוימות של גבישי מים. מהתצלומים של התהוות גבישי מים שונים אפשר לראות בקלות שרוח וחומר חד הם. נראה שיש רוח בחומר. למשל מילה נושאת מחשבה שבאה לידי ביטוי בהיווצרות גביש המים בניסויים. זה מוכיח שלחומר יש חיים ומחשבה משלו, ושלמחשבה יש ייצוג ממשי. חומר ורוח הם גוף אחד עם שתי צורות ביטוי שונות של אותו דבר.
תמונה 1


משמאל: גביש מים שנחשף למילה "מלאך"
מימין: גביש מים שנחשף למילה "שטן"

 


תמונה 2
משמאל: גביש מים שנחשף לשיר בשם "לילה שקט"
מימין: גביש מים שנחשף למוסיקת רוק כבד
 

בכל אחד מהניסויים, נחשפו המים למסרים שונים. למרות שכל גבישי המים חולקים את אותו מבנה כימי, הם למעשה שונים זה מזה במחשבה וברוח שהם נושאים. הניסויים הללו הוכיחו שמים הם צורת קיום. לכל יש רוח, לכל מילה, צורה או אובייקט, ולכל צליל. יתכן שיום אחד נוכל אפילו לומר להם שלום, מרגע שנרכוש יכולות צפייה גבוהות יותר.

כתב: פורסמו תצלומים רבים המציגים את הניסויים פורסמו. איזה מהתצלומים אתה מעדיף?
 
 

תמונה 3
משמאל: תמונה של פרחי בבונג
מימין: גביש מים נחשף לתמונה של פרחי בבונג

 

תמונה 4: משמאל תמונה של שומר
מימין: גביש מים שנחשף לתמונה של שומר
 

ד"ר לי: תצלומי הפרחים מעוררי השראה. אתה יכול להיווכח בכך שהיווצרות גבישי המים שנחשפו לפרחי בבונג ושמיר זהה לחלוטין לצורות התואמות של שני הפרחים. העובדה שגביש מים מחקה את צורת המסר שאליו הוא נחשף היא הוכחה ניצחת לכך שכל חלקיק נושא דימוי שלם של חומר.

מחזה זה של הולוגרמה נראה רק ברמת המיקרו. איננו יכולים לראות את "המחשבה", בעיני הבשר ודם שלנו, מאחר שהמחשבה קיימת ברמת המיקרו, והעיניים שלנו לא. אם אנחנו יכולים למצוא דרך לראות דברים ברמת המיקרו, נוכל לראות "מחשבה".

כתב: הניסוי שונה מניסויים מדעיים מתוחכמים אחרים, בכך שמומחים מועטים בלבד היו מעורבים בהם אולם תוצאותיהם משכו תשומת לב עולמית. מה לדעתך תהיה השפעת תוצאות הניסויים על הציבור?

ד"ר לי: אנו יכולים לראות בברור מתוך הניסויים בגבישי המים, שסוג מסוים של מחשבה, עושה דברים יפים בשעה שמחשבה מרושעת, מעוותת דברים. החלק הארי של גוף האדם ושל כל דבר אחר בעולם עשוי ממים. יוצא מכך שמחשבותינו הטובות ישפרו את הסביבה החיצונית, כמו גם אותנו. אם אנו חושבים תמיד מחשבות טובות, נטהר את הגוף שלנו, וכך נהפוך אותו ליפה ובריא. אם אנו חושבים תמיד מחשבות טובות אנו נטהר תמיד גם את הסביבה ואת האנשים שמסביבנו. המחשבות הטובות שלנו יכולות לשפר את הכל בעולם הזה. מדהים לראות בברור את הפילוסופיה הזו בניסויים בגבישי המים. הדרך הישירה ביותר לטהר את העולם, היא לחשוב מחשבות טובות. אם הציבור יוכל לראות נקודה זו תהיה לזה השפעה כבירה על העולם.

כתב: ד"ר מזארו אמוטו כבר ערך ניסוי שבו קבוצת אנשים שלחה מחשבות טובות כמו: "תודה" ו "אהבה" לבקבוק שהכיל מים מזוהמים מאוד. המים טוהרו במהרה. בנוסף לכך, ד"ר אמוטו הזמין לאחרונה את כל העולם לשלוח מחשבות טובות למים שבכדור-הארץ בשעות קבועות ועל בסיס קבוע. מה דעתך על ניסויים אלה?

ד"ר לי: אכן, ד"ר אמוטו ערך ניסויים רבים שבהם קבוצת אנשים שלחה מחשבות טובות למים.
 
 

תמונה 5
משמאל: מי ברז מטוקיו
מימין: מי ברז מטוקיו לאחר שקבוצת אנשים שלחה להם מחשבות טובות
 
ב-2 בפברואר בשעה 2 , שלחו 500 אנשים ברחבי יפן מחשבות טובות לבקבוק שהכיל מי ברז שעמד על שולחן העבודה של ד"ר אמוטו שבטוקיו,על-פי הזמנתו. כולם התבקשו לחשוב את אותה המחשבה: "המים מטוהרים עתה. תודה." מסר רגשי זה נשלח באותה השעה על-ידי 500 אנשים בכל רחבי יפן. התמונה מימין צולמה מיד לאחר מכן. התצלום לא עבר כל עריכה. על-אף שצוות המחקר ציפה לתוצאה הזאת, כל חברי הצוות, התרגשו עד דמעות כשראו את התצלום.
 
 

תמונה 6:
משמאל: מים לקוחים מקובה, יפן, לאחר רעידת האדמה.
מימין: מים שנחשפו למחשבות טובות
 

התצלום מצד שמאל צולם שלושה ימים לאחר שארעה רעידת אדמה בקובה שביפן. היו אלה מים מושחתים שנלקחו מברז מים בקובה. נראה שהמים מביעים בצורה מעוותת את רגשות הבהלה הצער והפחד שאנשי המקום חשו בעת רעידת האדמה. כל מי שראה את התצלומים נדהם לגלות את הרגשות הבאים לידי ביטוי במים. למרות שתושבי קובה קיבלו עזרה ותמיכה רבה מאזרחים אחרים. שלושה חודשים לאחר רעידת האדמה, צילם צוות המחקר תצלום נוסף, של אותו בקבוק מים (נראה מימין), שהביע את אותו היופי שבברכות ובדאגה לשלום אנשי קובה שביפן.

ד"ר אמוטו, מספר תכופות סיפור על קבוצת אנשים ששולחת מחשבות טובות יחד. כשאפולו 13 נחתה על הירח, חווה הצוות כמה בעיות טכניות שגרמו נזק למכלי החמצן שלהם. הם לא היו אמורים להצליח לחזור חיים לכדור-הארץ באותן הנסיבות. מכל מקום, העולם כולו צפה במסע והתפלל למענם. בסופו של דבר, הצוות הצליח לחזור בשלום לכדור-הארץ. ד"ר אמוטו מאמין שהיתה זו תוצאה של שליחת מחשבות טובות כקבוצה. ד"ר אמוטו ראה בכך פעילות גלובלית החוצה גזעים, אמונות, וארצות, שבה העולם שולח מחשבות טובות יחד וסימולטנית.

מכן שמחשבות טובות קולקטיביות, הן בעלות עוצמה רבה. אם נלחם באסון בעזרת מחשבות טובות כקבוצה, האסון יתפוגג. כאשר מדובר בהרס, אלימות וטבח שפשטו כמגפה בעולם, אנו מסוגלים לעצור בעדם בשליחת מחשבות נכונות להשמדתם.

כתב: האם אתה רואה שדה פוטנציאלי לגילוי נוסף?

ד"ר לי: למרות שאין לי מידע פנימי על הניסויים, אני חושב שפעילויות המוח של הצוות המחקרי עשויות להשפיע על התוצאות של כל ניסוי.

מאחר שנמצא שמים רגישים למחשבה, הם גם אמורים להיות רגישים למחשבות החוקרים. אני מאמין שהחוקרים יצטרכו לשמור על מוח נקי כדי שלא לגרום לסטייה של התוצאות בהתאם לרצונם.

מצד שני אם נשמור על מוחנו רגוע, אני מניח שהמים המקיפים אותנו, יהפכו צלולים מאוד. אני חושב שצלילות המים תשקף את השלווה שלנו. אם נשב במדיטציה בדרגת שלווה גבוהה, יש לקבל אפקט צלילות מובהק יותר. כאן ברצוני להסביר בחטף שיש דרגות שונות של שלווה. תהליך סילוק מחשבות מפריעות והגעה לדרגת שלווה גבוהה יותר, הוא ביסודו תהליך של טיפוח. אני מוכן להתערב שתוצאות הניסוי יהיו מדהימות אם מטפח אמיתי ישב במדיטציה ליד פלג מים.

אני רוצה להוסיף גם הערה על הפעילויות שבהן קבוצת אנשים שולחת מחשבות נכונות יחד. הפעולות האלה הן קצרות-חיים, ולכן, מובילות לתוצאות זמניות. חשוב יותר שנשמור על מחשבות נכונות כל הזמן, מכיוון שכל אחת מהמחשבות שלנו משפיעה על הגוף שלנו ועל כל מה שסובב אותנו. רק כאשר אנחנו ממשיכים לסלק את המחשבות הרעות, להתנהג בהתאם לערכי מוסר גבוהים, ללמוד לנהל חיים רגועים, נוכל לטהר את גופנו ואת הסביבה שלנו, כמו גם להשיג שלווה עולמית ולהחזיק בה. זוהי דרך החיים האמיתית שמלמד הקדוש.

פתגם סיני אומר: "מים הם בבואה של הנשמה". מניסוייו של ד"ר אמוטו, יש לנו עתה הבנה ברורה שמים טהורים הם תוצר של מוח טהור. מוח מתנגד למחשבות טובות אינו יכול לשפר מים. מכאן שפעילויות קבוצתיות כמו שליחת מחשבות טובות יכולה לשפר את הסביבה בקנה מידה קטן... זמנית. הסביבה כולה יכולה להשתפר, רק כאשר חובקים טוב-לב ומגבירים ערכי מוסר. עתה ראינו כיצד מחשבה טובה יכולה לטהר מים. הנושא הבא בדיון שלנו יהיה איך לטהר מחשבה.תאריך פרסום המקור: 03/02/2003
הגרסה הסינית נמצאת ב: http://zhengjian.org/zj/articles/2003/1/2/19875.html
הגרסה האנגלית נמצאת ב: http://www.pureinsight.org/pi/index.php?news=1405
לרשימת מאמרים