לקוחות מספרים:

הסיפור שלהם. התור שלך?

אסתר קרייזר, תרפיסטית באומנות כתבה:

לרינה היקרה! הרבה שנים אני לומדת המון המון דברים. טיפול באומנות, אימון אישי, תקשורת בין אישית, הנחיית הורים, הנחיית קבוצות. ולא היה לי אומץ לצאת לדרך. רינה- נתת לי את זה ואני מודה לך מאד!!! למדתי הקשה, אמפתיה, והיכולת לאלתר בפעילות מול המטופל, לזרום ולהמציא מה לעשות- תוך כדי. מה שמאד חשוב לי זה הפירוט של הטכניקות והפעילויות, כי עד היום הכל היה בערך. תראי ותנסי ותתקדמי ותדעי לבד. ופה הכל ברור וכתוב ומובנה ומתועד! אני הולכת בדרכך ונהנית מכל יום ויש לי בשבילך כמה סיפורים פיקנטיים שיעשו לך טוב ושמח! אני חייבת המון המון המון הכרת הטוב לך ולשיעורייך.

דסי דימרמנס, סייעת בגן ילדים, כתבה:

הקורס היווה עבורי חוויה מיוחדת! חוויית חידושים מדעיים ומקצועיים לצד חווייות תרגול מעשיות מלוות בטכניקות שאף פעם לא מאכזבות!! תודתי האישית נתונה לבורא עולם שזיכה אותי להיות חלק מקבוצת איכות זו ששמה לה למטרה לעזור לילדים מתקשים, ובולטת בה איכות הרכב הקבוצה וגיבושה החברתי המדהים, ויותר מכך, איכות המנחה שהיטיבה לרתק אותנו באישיותה הנפלאה! למדתי להיות אמפתית לשני בכנות, להקשיב במלוא תשומת הלב ולהיות מסוגלת גם לראות ולהבין סיטואציות מנקודת מבטו של הזולת ופשוט לאהוב אותו ואת הנקודות המיוחזדות שבו- כי בכל אדם יש. למדתי את זה מתוכן הקורס- החל העיוני וההדגמות, אך בעיקר מהדוגמא האישית של המנחה. לוקחת עימי את החוויה וההתלהבות שניתן למצוא בכל דבר, גם ב"סתם יום וסתם מקום". בעבודתי האישית ובגן הילדים שאני עובדת בו, זה עזר לי המון להכניס שמחה ולמצוא אותה בכל פינה. הקבוצה נעשתה אצלי חוויה, גם בשעות הכי קשות ובמצבים הכי לא נעימים. תודה!!

יעל פרידמן, עובדת בגן שפה, כתבה:

הקורס היה מדהים הן מבחינת רכישת ידע והן מבחינה רגשית- התובנות וההעמקה. בזכות הקורס לקחתי לעצמי את היוזמה והבטחון להעביר קבוצות רגשיות- גם בקבוצה וגם אינדוידואלי- בגן שפה בו הנני עובדת. הרגשתי שעליתי ברמת העבודה, וזה נתן לי המון. רגשית ורוחנית. וגם ראיתי לאיזה כוון אני נמשכת יותר. רינה, תודה רבה על הכל. נהניתי מאד. נכנסתי לעולם מדהים בזכותך.

מירי ליפשיץ, בת 19, בוגרת מדרשה, כתבה:

הלמידה מתוך כזה שחרור וצחוק היווה עבורי חוויית למידה שטרם הרגשתי כמותה, עד כדי כך שהמצב היה שכל השבוע מחכים כבר ליום ראשון- כי שם אני משתחררת וצוחקת לכל השבוע וזה כמובן חוץ מהחוכמה והקניית ידע פסיכולוגי רב. בקיצור: פינה חמה ומגובשת שלא אשכח. בקורס למדתי גישה נכונה לכל מיני בעיות, מכשולים וקשיים בחיים בכלל ובעבודה עם ילדים ואנשים סובלים בפרט. בעיקר אני מרגשיה שחידדו בי את חוש ההבחנה הפסיכולוגית וכן מציאת דרכי טיפול יעילות. ועוד ראיתי ולמדתי איך אפשר ללמד דברים כה קשים בצורה כזו חווייתית ומהנה.

רבקי גולדמן, מורה לדרמה, כתבה:

בעבר כבר היה לי הכלי לסייע לאחרים. ועתה קיבלתי את הכלים והידע המקצועי למנף זאת למקצוע. מלבד זאת הקורס היה חוויה שבועית עבורי! וסיבה לקשירת ידידות עמוקה שהשפיעה על הרבה תחומים..בקרוס למדתי את הגישה הטיפולית- השונה מההוראתית. את היכולת להכיל גם אם לא מסכימים או מבינים. את ההשפעה של " שטיפת מוח" חיובית. אישית עברתי בקורס זה תהליך של בניית בטחון עצמי שעוזר ומשפיע על המון תחומים. לכן חשוב לי לעזור לילדים לקצר תהליכים ולא שיעשו זאת בגיל 20-30 כי זה חשוב ומשפיע מאד! זה גם שכלל אותי בעבודה עם קבוצות בעניין בטחון עצמי, יחס בין אישי ועוד. ישר כח גדול! איך הצלחת להכניס כל כך הרבה חומר והבנה בקורס מקוצר! ותודה על ההזדמנות שנתת לי להגשים חלום!

הדסה לבבית, מרצה ומטפלת באומנות, כתבה:

הקורס היה מאד מעשיר. הוא הוסיף לי הרבה מא דידע בתחומים שונים ובעיקר בתפקודי המוח וכיצד המוסיקה משפיעה על תפקודי המוח שלנו. למדתי מהקורס ראשית טכניקות טיפוליות יישומיות שאני מיישמת אותם בשדה הטיפול. שנית, למדתי מהקורס טכניקות שאני בעצם מיישמת על עצמי בכל מיני סיטואציות יום יומיות. לדוגמא: שמיעת מוסיקה מסוימת לשינוי המצב רוח. הקורס תרם לשינוי הזהות המקצועית שלי כמטפלת. אני פתוחה יותר כיום לשלב עוד התערבויות מלבד האומנות. הקורס גם הוסיף לי לשחרור וגמישות יותר בהתנהלות שלי בחדר הטיפולים. אני מודה לך מאד. הקורס הזה העשיר אותי ותרם לי רבות למקצוע שלי. הקורס הועבר בצורה מאד מקצועית, ממוקדת ובהירה. הקורס בעיקר לימד אותי, וכן אישיותך כמה חשוב לשים דגש על פיתוח כימיה עם המטופל על מנת להעביר אותו בתהליך שיצמיח אותו ויביא לקידומו הרגשי התנהותי.

תחיה זעירא, תרפיסטית במוסיקה, כתבה:

הקורס היה מקיף ומעניין במיוחד. הקורס היה מובנה בצורה הגיונית וברורה וזה סידר לי את החומר במוח. תודה רבה על הכל! נהניתי מאד מהחומר ומצורת העברתו, אבל יותר מכל מהדמות שהעבירה אותו, עם הלב החם והפנים המחייכות. יישר כח ובהצלחה בהמשך!

חנה רכטשפר, מורה בבית ספר, כתבה:

הקורס היה מעניין במיוחד. החומר היה מעניין ועמוק. הנושא של בטחון עצמי נתן לי המון. למדתי להיות מורה יותר סבלני. לא להעניש מיד את התלמיד. לנסות להבין מדוע התנהג איך שהתנהג. לנסות להגיש עזרה ככל האפשר.

רבקה רביוב, מורה בבית ספר, כתבה:

הקורס היה עבורי קורס מרתק ומעניין, מלא בחומר מגוון ומעניין. התגלו לי דברים שלא ידעתי מהם קודם וכן חודדו לי דברים רבים שידעתי קודם לכן. קיבלתי בטחון בטיפולים פרטניים באופן פרטי. השימוש במוסיקה נתן לי כלי נוסף לטיפול בצורה מעניינת. זה תרם לי בעיקר בההעצמה של עצמי ושל הזולת, בקבלה העצמית, ובהתנהגות הכללית כלפי ילדים.